Postaw na LoyalHero i wygraj

Celem LoyalHero jest sprawienie, aby klient jak najsilniej utożsamił się z Twoją marką i został jej ambasadorem, dokonując regularnych zakupów,

polecając jej produkty innym osobom i traktując Twoją markę jak swoją własną.

Wyprzedź konkurencję

Program lojalnościowy jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem motywowania klientów, zwiększania sprzedaży i budowania jak najsilniejszych relacji klienta z marką. LoyalHero daje Ci niepowtarzalną szansę na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków i zdystansowania konkurencji.

Wyprzedź konkurencję
Wybieraj najlepszych klientów

Wybieraj najlepszych klientów

Większość klientów nie przynosi firmie zwrotu zainwestowanych nakładów na jego pozyskanie i utrzymanie. 80% zysków firmy pochodzi od 20% najlepszych klientów. Zadaniem LoyalHero jest wyselekcjonowanie tych 20% kluczowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji, co jest gwarancją sukcesu Twojej firmy.

Zwiększaj sprzedaż

Podstawą sukcesu Twojej firmy mogą być tylko lojalni klienci. 72% klientów biorących udział w programie lojalnościowym przywiązuje się do firmy i wydaje u niej więcej pieniędzy niż zwykły klient. Dzięki LoyalHero poczujesz prawdziwą siłę lojalnych klientów, którzy będą dokonywać regularnych zakupów o coraz większej wartości.

Zwiększaj sprzedaż
Redukuj koszty

Redukuj koszty

Utrzymanie lojalności klienta jest 6 razy tańsze niż zdobycie nowego klienta. A lojalny klient ma moc 10 przeciętnych konsumentów. LoyalHero budując trwałe relacje z wartościowymi klientami, obniża czas i koszty potrzebne do pozyskania, utrzymania i bieżącej obsługi klienta.

Pozyskuj nowych klientów

83% klientów polega na znalezionych w internecie opiniach innych zadowolonych klientów. Z LoyalHero wykorzystasz moc osobistych rekomendacji. Lojalni klienci staną się ambasadorami Twojej marki i aktywnie włączą się w proces pozyskiwania nowych, wartościowych klientów.

Pozyskuj nowych klienów
Zdobywaj wiedzę o klientach

Zdobywaj wiedzę o klientach

Lojalni klienci to także bezcenne źródło wiedzy dla firmy. W oparciu o ich aktywność i zachowania konsumenckie LoyalHero buduje profile behawioralne klientów, na podstawie których możesz zacząć tworzyć spójne strategie marketingowe oraz na bieżąco monitorować  skuteczność realizowanych promocji.

Personalizuj ofertę

67% klientów chętnie dzieli się swoimi podstawowymi danymi w zamian za uzyskanie lepszych ofert. Pojedynczy klient musi czuć się dostrzeżony i doceniany przez markę. LoyalHero daje Ci narzędzia, które zapewnią stały kontakt z klientem i pozwolą dostosować ofertę do jego oczekiwań. 

Personalizuj ofertę
Dbaj o markę

Dbaj o swoją markę

Emocjonalne związanie klientów z marką ma także znaczący wpływ na jej stabilność. Dzięki LoyalHero zyskasz skuteczną ochronę przed niespodziewanymi zmianami otoczenia i zahamujesz odpływ klientów. Lojalni klienci staną się także obrońcami Twoje marki w obliczu kryzysu wizerunkowego.