Jak działa i co oferuje LoyalHero

LoyalHero to platforma B2B, której głównym celem jest zwiększanie sprzedaży i zysków poprzez budowanie lojalności, motywowanie i nagradzanie Kontrahentów.

Platforma lojalnościowa LoyalHero pozwala na efektywne prowadzenie akcji promocyjnych, stały monitoring i walidację działań.

2

Panel managera

Twoje osobiste centrum dowodzenia. Pełny i szybki podgląd we wszystko co dzieje się systemie. Dzięki czytelnemu i intuicyjnemu interfejsowi motywowanie Twoich Kontrahentów będzie czystą przyjemnością!

 

Pulpit użytkownika 

Funkcjonalny dashboard dla Twoich Kontrahentów. Przegląd aktywności i osiągnięć, zrealizowane cele i zadania zdobyte punkty oraz pozycja w rankingu. Tutaj użytkownik znajdzie wszystkie potrzebne informacje, treści i komunikaty.

Statystyki

Cześć analityczna platformy. Twarde dane w czytelnej oprawie. Dostęp do statystyk sprzedaży i rankingu użytkowników. Zaawansowane filtry i graficzna prezentacja wyników pozwoli znaleźć odpowiedź na każde pytanie.

 

Odznaki i osiągnięcia 

Wprowadź rywalizację na nowy poziom! Mechanizm grywalizacji zintegrowany z platformą – dostępny z aplikacji mobilnej i pulpitu użytkownika. Twoi Kontrahenci poza punktami zdobywają odznaki, specjalne przywileje i konkurują ze sobą.

Zrzut ekranu 2015-07-24 o 14.31.51
1

Zadania i promocje

Zachęć swoich kontrahentów do działania – zmotywuj liderów i aktywuj maruderów. Definiuj cele krótko i długoterminowe, i realizuj założenia marketingowe.

 

Sklep z nagrodami

Galeria nagród i benefitów dla Twoich Kontrahentów. Pełna swoboda wyboru i czytelny mechanizm konwersji punktów na nagrody. Wszystko dostępne za jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej lub pulpicie użytkownika.